KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658243
nr 1365 8243
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
Oljemålning, Barn vid brygga. Signerad, daterad 1943. Olja på pannå, 72x59 cm
Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:46:32
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson